Calgary Herald

Calgary Herald Górnictwa i Ranche rzecznika i General Ogłoszeniodawca zacząłprzedsiębiorczych i świat w którym żyjemy Wspólnoty znajduje się w centrum tego, co robimy na co dzień Herald. Jesteśmy

szczególnie dumni z takich inicjatyw jak Calgary Herald Boże

Narodzenie Funduszu, nasze roczne Raise-a-Reader kampanii czytania, pisania, i Richard Li

ostatnie Sandy Riverbank Projekt Plaża Rescue. Jesteśmy również zadowoleni pożyczać nasze wsparcie dla wielu osób, organizacji charytatywnych, które wykonują podziwu pracy naszej społeczności imieniu. Wspólnie mają wspólny cel, aby Calgary najlepszym miejscem do życia, pracy i zabawy. Kindle Edition z Calgary Herald zawiera artykuły znalezione w wersji papierowej, ale nie obejmują niektórych zdjęć i tabel. Ponadto, niektóre funkcje, takie jak krzyżówki, wyniki box i ogłoszenia nie są obecnie dostępne. Dla Twojej wygody, problemy

automatycznie dostarczane bezprzewodowo do Kindle, począwszy od 05:00 Calgary czasu lokalnego.
Najbardziej pomocne Opinie

klientów

18 z 19 osób uznało tę recenzję za pomocną. Dobre, ale drogie By Solayris miałem abonament w Calgary

Herald około dwóch tygodni i lubi to w ogóle. Format gazety jest prawie doskonała. Jest to bardzo wygodne, aby przejść od artykułu do artykułu, a ortodoncja katowice tekst jest w większości dokładne nienaruszone słów.

Jedyną wadą jest cena. Jest taki sam jak w wersji drukowanej gazety z dostawą do domu. Starałem się czytać wiele artykułów, jak mogłem, i zajęło mi cały mój czas dzień dostępne do odczytu.

Wszystko, co potrzebne jest do przeczytania niektórych artykułów, więc nie ma sensu dla mnie zapłacić 15 plecami w miesiącu w gazecie.

Myślę, że na Kindle, może kosztować 06/05 oparcia w miesiącu być dobry interes. Zobacz wszystkie 1 opinie klientów …
Amazon Sales Rank:

# 14308 w formacie cyfrowym Kanały Tekst: Subskrypcja Gazeta