Mac OS X w wersji 10.6.3 Snow Leopard

ortodoncja katowice hekko24

Mac OS X słynie z prostoty, niezawodności i łatwości użycia.

Kiedy więc doszło do projektowania Snow Leopard, inżynierowie Apple przyświecał jeden cel: aby to, co już lepiej. Szukali obszarów do doskonalenia, dalszegouproszczenia i przyspieszenia od małych rzeczy, jak wysuwanie nośników zewnętrznych wielkie rzeczy jak instalacja systemu operacyjnego. W wielu przypadkach rezultaty przerosły niezwykłym.

Instalacja DVD Dokumentacja drukowana i elektroniczna
Amazon Sales Rank: # 4 w Brand Oprogramowanie: Apple

Model: MC573Z / Wydany: 2009-08-28

Format: DVD-ROM Wymiary: 0.45 „hx 5,35”

wx 5,45 „l, funkcje systemu Mac OS X Snow

Leopard jest zbudowany na solidnym, sprawdzonym fundamencie systemu UNIX Usprawnienia obejmują bardziej elastyczne Finder, nowy wygląd i funkcje dla Exposé nowymi technologiami wykorzystać moc zaawansowanej technologii sprzętu i przygotowanie Mac OS X na przyszłe innowacje:.. Praktycznie bez wysiłku z Twojej strony, Mac OS X

zabezpiecza się – i

– przed wirusami, złośliwym oprogramowaniem i sitodruk innymi zagrożeniami, Mac OS X Snow Leopard zawiera wbudowane wsparcie dla najnowszej wersji programu Microsoft Exchange Server 64-bitowe, wielordzeniowe-. optymalizacji, OpenCL, QuickTime X, a to zapewnia wysoką stabilność, a także w branży wsparcie dla Stacks standardy internetowe, szybciej kopii zapasowych Time Machine, szybciej zadań wspólnych i instalacji, o niewielkich wymiarach zainstalować, i wiele więcej można używać Mail, iCal , i książka adresowa w domu iw pracy.